• Dentobus w przedszkolu

• Drodzy Rodzice,

w ramach umowy podpisanej przez naszą Gminę z Direct Medic do naszego przedszkola przyjedzie mobilny gabinet stomatologiczny wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, w którym przeprowadzone zostanie badanie kontrolne (wizyta profilaktyczna).

Wszystkie zabiegi stomatologiczne w Dentobusie są bezpłatne. Zostały one sfinansowane przez Ministerstwo Zdrowia. Realizację umożliwia Program Usług Stomatologicznych świadczonych w Dentobusie, refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Aby przeprowadzić badanie dziecka w Dentobusie, niezbędna jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego. Zgody dostępne są u wychowawców oraz na naszej stronie w zakładce Nasz profil/Do pobrania.

• Konkurs kolęd i pastorałek "Lulajże Jezuniu"

• Dnia 17 grudnia w naszym przedszkolu odbył się konkurs kolęd i pastorałek pt. "Lulajże Jezuniu".

W konkursie wzięło udział 8 uczestników:

1. Tomasz Fedorowicz "Tygryski" zaśpiewał "Przybieżeli do Betlejem"

2. Laura Paterek "Motyle" zaśpiewała "Przybieżeli do Betlejem"

3. Iga Konopka "Motyle" zaśpiewała "Jezu Boże Dziecię"

4. Michalina Lis "Biedronki" zaśpiewała "Lulajże Jezuniu"

5. Konrad Kwiatkowski "Motyle" zaśpiewał "Była noc"

6. Zofia Bernad "Żabki" zaśpiewała "Przybieżeli do Betlejem"

7. Nela Wiaderek "Motyle" zaśpiewała "Gore gwiazda"

8. Sara Gbur "Motyle" zaśpiewała "Przybieżeli do Betlejem".

Członkowie komisji mieli bardzo trydne zadanie ponieważ poziom artystyczny był bardzo wysoki. Zgodnie jednak ustalili, że wszystkie dzieci zajmują I miejsce. Każdy otrzymał dyplom oraz nagrody rzeczowe.

• .

•     W dniu 24.12.2021r. (Wigilia)

Przedszkole Miejskie

"Bajkowy Ogród" w Wiązowie

oraz oddział przedszkolny w Witowicach

będą nieczynne.

• SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

• Dnia 3 grudnia (piątek) Święty Mikołaj odwiedzi wszystkie dzieci w naszym przedszkolu.

Z pierwszą grupą spotka się o godz. 8.15 i są to z Tygryski z Witowic, następnie Mikołaj przyjedzie do przedszkolaków do Wiązowa, aby rozdać prezenty.

• PROŚBA O PRZEDSTAWIENIE PROPOZYCJI OFERTOWEJ

• Dyr. Przedszkola Miejskiego „Bajkowy Ogród” w Wiązowie zwraca się z prośbą o przedstawienie propozycji  ofertowej, dotyczącej wykonania zamówienia pod nazwą: Zakup artykułów biurowych i materiałów eksploatacyjnych do drukarek.

1. Artykuły biurowe - zapytanie ofertowe,

2.Formularz ofertowy - artykuły biurowe,

3. Propozycja cenowa,

4. Klauzula danych osobowych.

• PROŚBA O PRZESTAWIENIE PROPOZYCJI OFERTOWEJ

• Dyr. Przedszkola Miejskiego „Bajkowy Ogród” w Wiązowie zwraca się z prośbą o przedstawienie propozycji  ofertowej, dotyczącej wykonania zamówienia pod nazwą: Zakup środków czystości i artykułów chemicznych.

1Środki czystości- zapytanie ofertowe,

2.Formularz ofertowy - środki czystości,

3. Propozycja cenowa,

4. Klauzula danych osobowych.

• PROŚBA O PRZEDSTAWIENIE PROPOZYCJI OFERTOWEJ

Kompleksowa obsługa Przedszkola Miejskiego Bajkowy Ogród w Wiązowie w zakresie BHP

1. BHP - zapytanie ofertowe,

2. Propozycja cenowa,

3. KLauzula danych osobowych.

• .

• Dyrektor Przedszkola Miejskiego „Bajkowy Ogród” w Wiązowie zaprasza do złożenia ofert cenowych w ramach zamówienia publicznego na systematyczną dostawę artykułów żywnościowych do stołówki Przedszkola Miejskiego w Wiązowie w 2022 roku, o szacunkowej wartości nieprzekraczającej 130 tys. zł netto, wyłączonego ze stosowania Ustawy z dnia 11 września 2019 r.- Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019, poz. 2019).

Załączniki:

1. Zapytanie ofertowe - Dostawa artykułów żywnościowych na 2022 rok

2. Zał. nr 1 do Zapytania ofertowego

3. Zał. nr 2 do Zapytania ofertowego

4. Zał. nr 3 do Zapytania ofertowego

5. Zał. nr 4 do Zapytania ofertowego

Załączniki dostępne są w zakładce w Nasz profil/Do pobrania

• .

• Stojąc w kolejce (tak jak dzieci na obrazku) musimy wykazać się dużą cierpliwością.

Patrząc na obrazek spróbujcie odpowiedzieć na pytania:

Ile dzieci jest na obrazku (ile dziewczynek i ile chłopców)?

Czy ktoś jeszcze jest na obrazku oprócz dzieci?

Jak ubrana jest  druga dziewczynka?

Jakie włosy ma ostatnie dziecko?