• RADA RODZICÓW

• Prosimy Rodziców o uregulowanie płatności za Radę Rodziców 50zł w sekretariacie Przedszkola bądź dokonując wpłaty na numer: 57 9585 0007 0040 0400 0556 0001.

• ZAPRASZAMY

• Motyle      6 wrzesień (wtorek) godz.16.00

Skrzaty     7 wrzesień (środa) godz. 16.00

Żabki         7 wrzesień (środa)  godz. 16.30

Pszczółki  13 wrzesień (wtorek) godz. 16.00

Biedronki  8 wrzesień (czwartek) godz.16.00

Tygryski    9 wrzesień (piątek) godz. 16.00

• Posiłki w przedszkolu

• ŚNIADANIE:                                    OBIAD:                      PODWIECZOREK:

Żabki -        8.40                                11.30                          młodsze grupy - 14.00

Motyle -      8.50                                11.50                          starsze grupy -   14.15

Skrzaty -     9.00                               12.00

Pszczółki -  9.10                               12.10

Biedronki -  9.20                               12.20

Tygryski -   9.00                                12.00                               14.00

• Informacja dla Rodziców dzieci z rocznika 2019 i 2020.

• ​​​​

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci z grupy: Motyle i Żabki na pierwszy dzień w przedszkolu 1 września 2022 r. na godz. 8.30

Proszę odszukać szafkę Państwa Dziecka w szatni i zmienić obuwie, a potem razem z Dzieckiem udać się do sal - Motyle - sala gimnastyczna, Żabki - sala Żabek.

Pierwszy dzień bez mamy i taty jest zawsze w obcym miejscu bardzo trudny, dlatego proponujemy, aby skrócić pobyt do 2 - 3 godzin.

Niech ten trudny dzień będzie spędzony w towarzystwie Rodziców, trochę w budynku, trochę na placu zabaw, jeśli pogoda na to pozwoli.

Wychowawcy grup

• Święto Wiązowa

• Szanowni Rodzice

Dnia 25 czerwca (sobota) na wiązowskim rynku odbedzie się Święto Wiązowa, na którym o godz.16.00 wystąpią dzieci z grupy Biedronek i Motyli.

Bardzo prosimy o przybycie z dziećmi o godz. 15.50.

Liczymy na Państwa przychylność i obecność dzieci.

• Skrzaty:    22 czerwiec (środa)      godz. 10.30

Pszczółki: 22 czerwiec (środa)      godz. 11.00

Biedronki: 23 czerwiec (czwartek) godz. 9.00

Żaby:          23 czerwiec (czwartek) godz. 9.30

Motyle:       23 czerwiec (czwartek) godz.10.30

• Olimpiada Sportowa

• Dnia 27 maja 2022r. dzieci z grypy Biedronek i Motyli reprezentowały nasze przedszkole w Olimpiadzie Sportowej zorganizowanej w Szkole Podstawowej w Jaworowie.

Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem brały udział w zespołowej rywalizacji.

Ten dzień dostarczył im niepowtarzalnych przeżyć towarzyszących sportowej zabawie oraz wiele radości.

Na koniec każdy uczestnik otrzymał medal, a grupa dyplom, puchar i prezenty, ponieważ wszyscy zostali zwycięzcami.

Wielkie brawa dla wszystkich przedszkolaków za fantastyczną atmosferę w duchu sportowej rywalizacji.

• Dnia 31 maja 2022r. z okzaji Dnia Dziecka odbędzie się spektakl dla dzieci

pt. "O rybaku i złotej rybce",

wystawiony przez Teatr Humoru Igraszaka z Wałbrzycha.

Prosimy, aby dzieci w tym dniu przyszły do przedszkola do godz. 8.30

• RADA RODZICÓW - spotkanie

• W dniu 28 kwietnia 2022 roku o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie przedstawicieli Rady Rodziców.

Tematem spotkania będzie omówienie pasowania i pikniku.