• .

Dnia 29 stycznia w Szkole Podstawowej w Wiązowie odbędzie się 31 Finał WOŚP, na którym zaśpiewają nasze najstarsze  przedszkolaki

(Biedronki, Pszczółki oraz Tygryski-starszaki).

Rozpoczęcie o godz.15.15, więc zbiórka o godz.15.00.

Prosimy Państwa o wsparcie tej szlachetnej akcji i przybycie z dzieciaczkami,

aby mogły wystąpić.

Zachęcamy również do brania udziału w licytacjach.

Pamiętajmy, że dobro się mnoży, gdy się je dzieli!

Serdecznie zapraszamy wszystkie Przedszkolaki na Bal Karnawałowy,

który odbędzie się w naszym przedszkolu dnia 27 stycznia 2023r.

W trakcie balu będzie wykonana profesjonalna, pamiątkowa sesja zdjęciowa (oczywiście zakup zdjęć będzie dobrowolny).

• Koniec akcji „MIKOŁAJ TEŻ KOCHA KOCIAKI”

• Przed Świętami zakończyliśmy zbiórkę karmy dla przygarniętych kociaków przez P. Agnieszkę z Wyszonowic. Trudno było tą akcję przeprowadzić ponieważ dzieci bardzo chorowały już od połowy listopada, ale jednak się udało i zebraliśmy prawie 50 kg jedzenia. Karma już dotarła do kocich misek a P. Agnieszka dziękuje serdecznie wszystkim za tak duże wsparcie.

My pracownicy przedszkola także dziękujemy Wam Rodzice i Dzieci za ofiarność. Zakup tej karmy to piękny, dobry gest, którym obdarzyliście „naszych braci mniejszych”.