• Szanowni Rodzice, kochane Dzieci

• Dwa tygodnie temu – 1 grudnia ogłosiliśmy w naszym przedszkolu akcję „MIKOŁAJ KOCHA TEŻ KOCIAKI”, która ma na celu pomóc P. Agnieszce z Wyszonowic zaopiekować się bezdomnymi kotkami. Zwróciliśmy się do Państwa z prośbą o zakup kociej karmy, którą chcieliśmy obdarować kociaki. Akcja będzie trwała jeszcze tydzień. Martwimy się bardzo słabym odzewem naszej akcji. Na razie tylko w grupie Pszczółek zebrano kilka paczek z karmą (10 kg).

Jednak nadzieja nas nie opuszcza i liczymy, że może inne grupy dołączą do Pszczółek i będą chciały wspomóc kociaki, które miały szczęście i trafiły pod opiekę P. Agnieszki.

Wychowawcy wszystkich grup naszego przedszkola

• „MIKOŁAJ KOCHA TEŻ KOCIAKI”

• KOCHANE DZIECI, SZANOWNI RODZICE

W wiosce nieopodal Wiązowa w Wyszonowicach mieszka Pani Agnieszka, która przygarnęła do siebie 15 zbłąkanych kociaków i oddała im swoje serce, czas, siłę i cierpliwość. Niestety opieka nad taką ilością zwierząt wiąże się z finansami. Wykarmić i zaopiekować 15 głodomorów to wielkie wyzwanie.

Pani Agnieszka pracuje w zakładzie przemysłowym w Strzelinie. Ma rodzinę i gospodarstwo domowe na utrzymaniu i pomimo licznych obowiązków zajmuję się kotkami; zawozi zwierzaki do weterynarza, aby je wysterylizować, odrobaczyć, zaszczepić, umieszcza ich zdjęcia na facebooku w celu ewentualnej adopcji przez chętne osoby, karmi, organizuje miejsce do snu i odpoczynku, oddaje im swoją miłość i troskę.

Postanowiliśmy pomóc Pani Agnieszce i zorganizować akcję

„MIKOŁAJ KOCHA TEŻ KOCIAKI”

Bo przecież każdy z nas może zostać Mikołajem dlatego ogłaszamy tu w naszym przedszkolu zbiórkę kociej karmy i zwracamy się z prośbą o wsparcie tej akcji.

Kociaki będą miały pełne brzuszki, Pani Agnieszka dużą ulgę finansową, duże Mikołaje spełnienie i satysfakcję a małe Mikołaje dużo radości.

Akcja będzie trwała do Świąt Bożego Narodzenia.

Zdjęcia pokazują zadbane i szczęśliwe kociaki, które znalazły opiekę i spokojną przystań u Pani Agnieszki i jej rodziny.