• JARMARK BOŻONARODZENIOWY

• Dnia 4 grudnia (niedziela) podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego na rynku w Wiązowie nasze przedszkolaki będą śpiewać o godz. 15.00 (maluszki będą wtórować starszakom) :)

Serdecznie zapraszamy dzieci z wszystkich grup.

Zbiórka przy namiocie, po prawej stronie lwa o godz. 14.55, dzieci oczywiście są cały czas pod opieką rodziców (oprócz występu).

Zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby w miarę możliwości dzieci miały czapki mikołajkowe lub inne świąteczne ozdoby na głowach.

Serdecznie zapraszamy na Jarmark szczególnie na stoisko naszego przedszkola.

• Zamówienie na systematyczną dostawę artykułów żywnościowych, biurowych oraz środków czystości.

• Szanowni Państwo,

Przedszkole Miejskie „Bajkowy Ogród” w Wiązowie zaprasza do złożenia oferty cenowej w ramach zamówienia na systematyczną dostawę artykułów żywnościowych do stołówki Przedszkola Miejskiego w Wiązowie, artykułów biurowych oraz środków czystości w 2023 roku.

Wszelkie niezbędne dokumenty znajdą Państwo w zakładce- Nasz profil/Do pobrania.

Ofertę dotyczącą dostawy artykułów żywnościowych należy złożyć w siedzibie Zamawiającego przy ul. Pocztowa 6a w Wiązowie w Sekretariacie Przedszkola Miejskiego „Bajkowy Ogród”, w terminie do dnia 09 grudnia  2022 r. do godz. 13:00,

a ofertę dotyczącą artykułów biurowych i środków czystości do dnia 12 grudnia r. do godz. 12.00

Anna Godek

Dyrektor Przedszkola Miejskiego „Bajkowy Ogród” w Wiązowie

• Spotkanie z Mikołajem

• Święty Mikołaj w tym roku ma bardzo dużo pracy i troszkę się do nas spóźni.

Przybędzie na spotkanie z przedszkolakami 7 grudnia.

• WYNIKI KONKURSU "DYNIOWE INSPIRACJE"

• I miejsce - Iga Leśkiewicz, grupa Pszczółki

II miejsce- Adela Konopka, grupa Skrzaty

III miejsce- Helena Zaremba, grupa Skrzaty

Wyróżnienie:

Laura Pyczek, grupa Żabki

Barbara Placzyńska, grupa Skrzaty

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i za piękne prace :)

• Pszczółki - 15 listopada (wtorek)    godz.16.00

Skrzaty    - 16 listopada (środa)      godz.16.00

Tygryski   - 16 listopada (środa)      godz.16.00

Biedronki - 17 listopada (czwartek)  godz.16.00

Żabki       - 17 listopada (czwartek) godz.16.30

Wychowawcy

• „Szkoła do Hymnu”

• Szanowni Rodzice,

prosimy, aby wszystkie przedszkolaki w czwartek 10 listopada przyszły ubrane na galowo, ponieważ nasze przedszkole o godz.11.11 weźmie udział w akcji śpiewania hymnu "Szkoła do hymnu".