• "CUKIERKI"-KONTAKT Z OBCYMI

• Drodzy Państwo,

w naszym przedszkolu odbędą się zajęcia ze specjalistą Panią Kamilą Suseł.

Aby przedszkolaki uczestniczyły w tych zajęciach potrzebna jest Państwa pisemna zgoda, którą otrzymacie od wychowawców, bez niej dziecko nie weźmie udziału w zajęciach.

• POMAGAM UKRAINIE - DZIĘKUJEMY

• Drodzy Państwo.

Dzięki Waszej hojności udało nam się zgromadzić wiele potrzebnych rzeczy, które zostaną przekazane przybyłym z Ukrainy. To bardzo miłe patrzyć jak wiele osób chce pomagać. Przedszkolaki jak wiadomo są świetnymi obserwatorami i właśnie obserwując uczą się najlepiej.

W tym trudnym czasie Kochani Rodzice daliście swoim dzieciom niezaponianą lekcję jak pomagać potrzebującym i to zostanie już z nimi na zawsze.

BRAWO !!!

Serdecznie dziękujemy.

• Karma dla zwierząt z Ukrainy.

• Drodzy Rodzice.

Dowiedzieliśmy się, że do schroniska w Oławie przyjechały zwierzęta z Ukrainy i zdecydowaliśmy, że w tym roku karmę, którą systematycznie zbieramy w przedszkolu przekażemy właśnie tam. Jest to wyjątkowa sytuacja, a zapotrzebowanie na karmę duże, więc bardzo prosimy, aby w miarę możliwości w poniedziałek nasze przedszkolaki włączyły się w tą akcję i przyniosły pokarm dla psów i kotów. Całą akcję zamykamy  w poniedziałek 7 marca.

Liczymy na Państwa wsparcie.